Kto sme


Sme tím, ktorý baví kreatívna práca. Točíme primárne video, ale zaujíma nás aj fotografia a následne využitie v oblasti marketingu.

Tvoríme videá, ktoré:


  • Pútajú pozornosť
  • Zvyšujú predaj Vašich produktov a služieb
  • Prezentujú Vašu spoločnosť
  • Budujú brand

V rámci našej videoprodukcie sa zameriavame na tvorbu obsahu na sociálne siete, promo a produktové videá. Kľúčovým bodom k úspechu je vhodné zvolenie konceptu. Navrhneme Vám nielen videá, ale celú stratégiu komunikácie. Pomôžeme Vám aj s umiestnením v online svete a nastavením platenej reklamy.

Klienti o nás hovoria


Petra Schultz – CORD DECKER

„S Filipom a Cubic Visuals sa mi veľmi dobre pracovalo pri natáčaní videa mojej novej kolekcie. Je spoľahlivý a nápaditý. Veľmi dobre sa s ním komunikovalo jednak o prípravách ale aj následnej úprave videa. Určite sa v budúcnosti na nich znova obrátim."


Marek Maliganič, MBA – Iasai a Fou Zoo marketing

„Iasai v spolupráci s Edomae Sushi Matsuki promovalo vďaka video upútavkám dva eventy. Spolupráca s Filipom bola jednoduchá, rýchla a bezchybná od samotného začiatku. Návrh obsahu, scenár, a realizácia prebehli presne podľa Filipových plánov. Sme radi, že sme naše eventy úspešne odprezentovali vďaka kreatíve a spracovaniu videí ktoré sme mali z jeho produkcie. Môžeme len odporúčať!"


Zuzana Kupcová – Koláčikovo Zuzana

„Ďakujem Filipovi za super spracovanie reklamných videí pre moju firmu. Má zodpovedný prístup k práci a dokáže prepracovať každý detail presne podľa Vašich predstáv. Rýchla a bezproblémová komunikácia patrí taktiež k pozitívam. Určite som s Filipom nespolupracovala posledný krát. Je výborný fotograf a ešte lepší kameraman!"


Roman Šipoš – Vinárstvo Merlaj

„Cubic Visuals nás milo prekvapilo po komunikačnej a aj odbornej stránke. Na stretnutia pán Kubík prichádzal pripravený a počas točenia mal profesionálny prístup s tvorivými nápadmi. Taktiež aj postprodukciu previedol až do posledného detailu. Všetko bolo dotiahnuté do konca. Odporúčame, Vinárstvo Merlaj."


Regal Burger

„S Cubic Visuals sme zatiaľ natočili prvé, no určite nie posledné video. Chlapci vedia, ako urobiť pútave video, spolupráca prebehla veľmi hladko a aj komunikácia s nimi bola bezproblémová. Ak hľadáte niekoho na vytvorenie prezentačného videa pre Váš gastro podnik, neváhajte ani sekundu a oslovte Cubic Visuals. My odporúčame všetkými desiatimi :)"


Ing. Danica Tomašových – Torea realitná agentúra

„S Cubic Visuals spolupracujem už rok a vrelo ich služby odporúčam každému, kto hľadá spoľahlivých partnerov pre kvalitnú prezentáciu nehnuteľností. Pre video a fotografiu majú potrebný cit a proaktívne sa vždy starajú o to, aby mi ich dodali vo vysokej kvalite a vo veľmi rýchlom čase. Spokojná som nie len ja, ale aj majitelia predávaných nehnuteľností. Obzvlášť si cením ich ústretovosť pri často komplikovanom časovom zladení fotenia a natáčania nehnuteľnosti a tiež fakt, že pri práci vždy rozmýšľajú v zmysle toho, čo je najlepšie pre moju firmu."


Martina Bednáriková – 40 dní za život

„Rýchlosť, kvalita, profesionalita a nápady - v tom Cubic Visuals skutočne exceluje. Pri tvorbe propagačného videa brožúrky pre 40 dní za život som si s nimi navyše užila aj veľa srandy. Točenie s Cubic Visuals je zážitok. Jednoznačne odporúčam!"


Michal Ochaba – TOP GATES s.r.o.

„Pred tým, ako som začal podnikať, som si napísal v bodoch veci, ktoré potrebujem spraviť v rámci prípravy. V dnešnej dobe informačných technológií mi bolo jasné, že je veľmi dôležité čo najskôr popracovať na fotkách a videách pre stránku, cenníkoch a newsletteroch. Hneď som vedel, že na tieto veci oslovím Filipa. Profesionálny prístup, komunikácia a dodacie termíny ma len utvrdili v tom, že ho určite môžem ďalej odporúčať."


Olga Zadňančinová – PROMINENT REAL

„Práca s Cubic Visuals je veľmi príjemná a veľmi profesionálna. Sú rýchli, flexibilní a vychádzajú klientovi v ústrety. Dokážu si vypočuť naše požiadavky a skombinovať to s ich nápadmi. A to nám veľmi vyhovuje. S radosťou ich odporúčam."